ISO 22301 İSYS Danışmanlık

Uzman IT Danışmanları Tarafından Hazırlanan İş Sürekliliği Planına Sahip Olmak Şirketimin Maliyetlerini Azaltır Mı?

İçinde bulunduğumuz küresel pandemi şirketleri maliyet azaltıcı ve ayakta kalmayı sağlayıcı önlemler almaya yönlendirmektedir. Bu da azalan kaynakların ve piyasasının birçok şirket tarafından paylaşılmaya çalışıldığı ezeli bir rekabet ortamına neden olmaktadır.

Bu rekabet ortamında yaşanacak Siber saldırılar, çalışanların topluca hastalanması, afetler, yangınlar, tedarik zinciri problemleri işletmenize hem maddi kayıplara hem de müşterileriniz gözünde itibar kaybına neden olacak net bir şekilde görülmektedir. Yaşanacak bu gibi durumlarda süreçlerinizin kesintiye uğramaması adına bir İş Sürekliliği Planı yapmak zorunda olduğunuz ortadadır.

İşletme süreçlerinizin kesintiye uğramasından endişe mi duyuyorsunuz?

Peki İş Sürekliliği Planı nasıl yapacağım mı diye düşünüyorsunuz?

İşte tam bu noktada biz CertBy olarak size Şirketinizin normal aktivitesini engelleyecek durumlar karşısında, işletmenizin sürekliliğini garanti altına alan eylemlerden oluşan kılavuzu sunuyoruz. Bu kılavuz sayesinde ciddi maliyetlere neden olabilecek durumları engelliyoruz.

Bırakın CertBy olarak yaşanabilecek felaketler ve kesintiler gibi kriz anlarına hazırlıklı olmanız için sizi uzman kadromuzla destekleyelim. İş Sürekliliği ve Acil Durum Planlarınızı uzmanlarımız hazırlayıp size sunsun. Size de yaşanacak bir kesinti anında uzmanlarımız tarafından belirlenen kabul edilebilir kesinti süresinde endişelenmeden kahvenizi yudumlamak kalsın.