ISO 27701 KVYS Danışmanlık

Şirketimde Kişisel Verilerin Korunması Kanununa aykırı veri var mı!? Hep beraber inceleyelim.

Şirketinizde hiçbir işe yaramadan biriken kişisel nitelikteki ve sızması halinde şirketinizi ciddi para cezalarına maruz bırakacak bilgilerin toksik veri olduğunu ve şirketinizi zehirlediğini biliyor musunuz?

Biz şirketinizde fazladan toplanmış ve biriken, amacına uygun olmayan kişisel verileri sizin için belirliyoruz. ISO 27701 çerçevesinde kontrol listesine uyum anlamında bütüncül bir hizmeti siz müşterilerimize sunuyoruz.

Hukuki, teknik ve kalite temel içerikli KVKK Uyum hizmetini kullandığımız Dataficate KVKK yönetim yazılımıyla sağlarken sizi aynı zamanda ISO 27701 gerekliliğine uygun olarak hazırlıyor ve Kişisel Veri Yönetim Sistemini kurumunuz için kurarak belgelendiriyoruz.

Size şirketiniz için gerekli olan verilerin yasal temellerini anlamanız ve gereksiz veri fazlalığını ortadan kaldırmanız adına yol gösteriyoruz.

Kişisel Veri toplama sadece açık rıza almak ile yönetilebilecek bir iş değildir. Çalışanından, tedarikçisine kadar farkındalık gerektiren bir süreçtir. Firmanızda çalışanlarınız veri korumasının öneminin farkında değilse mevcut alışkanlıklarını devam ettiriyorsa size üzülerek büyük bir özveri ile kurduğunuz itibarınızı şirketinizden yaşanabilecek kişisel veri sızmasında kaybetme riski ile karşılaşabileceğinizi belirtiyoruz.

CertBy olarak çalışanlarınızda bu konuda farkındalığını artıracak eğitimleri alanında uzmanlaşmış kadromuzla veriyoruz.

Günümüzde şirketleri meyve veren bir ağaca benzetirsek,

Bir ağaçta meyvenin yetişebilmesi için ağacın diğer bütün parçalarının beslemesine ve desteklemesine ihtiyacı vardır. Sıkı bir kök olmazsa, düzgün yapısal iletişim kurmayı sağlayan dallar olmazsa ve onu destekleyecek gövde olmazsa maalesef o ağaç meyve veremez.

Bırakın biz CertBy olarak köklü bir kuruluş olmanıza, iletişim dallarınızı güçlendirmenize, gövdenizi dik tutmanıza uzman kadromuzla destek olalım. Size de şirketinizin meyvelerini toplamak kalsın