Bilgi Güvenliği

Bilgi varlıklarınızı güvence altına alarak gönül rahatlığınızı sağlayın.      

Teknolojinin bu denli hızlı geliştiği bir dünyada kuruluşunuzun verilerini ve müşterilerinizin güvenini korumak rekabet ettiğiniz diğerlerinden sizi bir adım öne taşır. ISO 27001 sertifikası müşterilerinize, bilgi varlıklarınızın güvenliğini yönetmek için sistematik, risk temelli bir yaklaşımınız olduğunu gösterir. Etkili bilgi güvenliği kontrolleri uygulamanız kuruluşunuzun, ortaya çıkan riskleri ve tehditleri sürekli olarak değerlendirdiğini ve bunları yönetmek için gereken eylemleri uyguladığını kanıtlayacaktır.

Türkiye’de birçok şirket ve kamu kurumları uluslararası veri güvenliği standardı ISO 27001 sertifikası almaya devam ediyor.

Biz CertBy olarak Türkiye’de ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi danışmanlığı uzman IT danışmaları ile yapan aynı zamanda sistem altyapınızı tüm bilgi güvenliği süreçlerine göre dizayn eden sayılı firmalardan biriyiz. Sizde bizimle çalışarak bu standardın avantajlarından yararlanıp,

Tasarruf Sağlayabilir
(Planlama ile etkin ve verimli çalışma yapabilirsiniz)

Yeni işler kazanabilir

(Daha fazla veri güvenliği için katı müşteri taleplerini karşılayabilirsiniz)

Yasal gereksinimleri karşılayabilir

(Veri koruma kanunu gereksinimlerine uyabilirsiniz, Veri ihlalleriyle ilgili mali cezalar ve kayıplardan korunabilirsiniz)

İtibarınızı koruyabilirsiniz

(İşletmenizin markasını korumak için gerekli adımları attığınızı gösterebilirsiniz)

Müşterilerinize, iş ortaklarınıza ve çalışanlarınıza Bilgi güvenliğinin şirketinizde son derece değerli olduğunu gösterebilirsiniz.

CertBy olarak biz; ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ve diğer pek çok standart konularında hizmet veren ve sürekli gelişmeyi kendine ilke edinen bir danışmanlık kuruluşuyuz.

CertBy olarak her organizasyonun benzersiz olduğunu biliyor ve size uygun butik çözümleri uzmanlaşmış kadromuzla sunuyoruz.